В Умані побував один із найкращих кардіохірургів України

Byadministrator

В Умані побував один із найкращих кардіохірургів України

В Умані побував Борис Тодуров –  український лікар-кардіохірург, заслужений лікар України, директор Інституту серця МОЗ України. Відомий медик консультував пацієнтів, що мають серцево-судинні захворювання, а також поспілкувався зі своїми колегами, що працюють у міській лікарні.

Про це у соцмережі повідомив міський голова Олександр Цебрій:

Продовжуємо поглиблювати співпрацю зі столичними науковими установами, що використовують новітні досягнення медичної науки у благородній справі охорони здоров’я людей.

Такий новий етап співпраці продовжився підписанням меморандуму з унікальним науково-лікувальним закладом – Інститутом серця МОЗ України. Його директор Борис Тодуров – відомий у нашій державі та за її межами висококваліфікований спеціаліст, вчений у галузі кардіохірургії та трансплантації серця – побував зі своєю командою у нашому місті, надавши консультації пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи. Не менш важливо й те, що Борис Михайлович ознайомив своїх уманських колег з останніми науковими розробками і досягненнями, що дозволяють продовжувати повноцінне життя людям із хворобами серця.

За даними сайту «Греки України» Борис Тодуров за 27 років хірургічної практики виконав понад 5000 операцій. Автор понад 140 наукових праць та низки винаходів. Зробив успішну трансплантацію серця в Україні. 2001 року вперше в Україні зробив операцію Батісти (альтернатива трансплантації серця). Того ж року вперше в Україні зробив торакоскопічну операцію дитині з вродженою вадою серця. 2002 року вперше в Україні зробив тромбектомію з нижньої вени в комплексі з нефректомією в умовах штучного кровообігу. З 2000 по 2007 р. зробив чотири трансплантації серця, три з яких закінчилися успішно. У 2005 р. вперше в Україні захистив докторську дисертацію з хірургічного лікування тромбоемболії легеневої артерії.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: