Київський апеляційний суд поновив на посаді одіозного заступника прокурора Умані Руслана Резніка

Byadministrator

Київський апеляційний суд поновив на посаді одіозного заступника прокурора Умані Руслана Резніка

Рішенням Київського апеляційного адміністративного суду на посаді поновлено одіозного заступника прокурора Умані Руслана Резніка.

 

Протягом 2017 року з лав прокуратури було звільнено п’ять працівників через внесення недостовірних відомостей в електронні декларації. До цього списку потрапив і перший заступник керівника Уманської місцевої прокуратури Черкаської області Руслан Резнік.

Проте рішенням столичного суду прокурор повернеться на раніше займану посаду.

Свого часу Резнік потрапляв під дію Закону «Про очищення влади», оскільки був призначений райпрокурором Умані ще Пшонкою. Однак, замість того, щоб опинитися в люстраційному реєстрі, він був призначений першим заступником керівника Уманської місцевої прокуратури.

Нагадаємо, Руслан Резнік входив у список прокурорів-мільйонерів. Він заробив  за рік 1 033 000. грн. З них 166,7 тис. грн. склала прокурорська зарплата, 81,6 тис. грн. йому принесли «інші види доходів» і 785,1 тис. грн. він отримав в якості виручки від продажу майна.

У сфері нерухомості у самого Резніка не має зовсім нічого, крім орендованої за 73 грн. на рік земельної ділянки площею 25 кв.м.

Але судячи з журналістських розслідувань, прокурор, м’яко кажучи, не бідував.

Офіційно Резнік володіє солідним автопарком – позашляховиком «Тойота Ленд Крузер», 2012 р.в. і «Лексус GX», 2007 р.в., який він придбав за 569 тис. грн.

Також уманський прокурор є одним із основних фігурантів схеми рейдерства землі у АТОвців та фермерів, про яку ми повідомляли раніше.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: