На Уманщині придбали новий автобус для комфортного підвозу учнів до опорної школи

Byadministrator

На Уманщині придбали новий автобус для комфортного підвозу учнів до опорної школи

20 липня в Ладижинській ЗОШ I-III ступенів, яка є опорним навчальним закладом в Уманському районі, відбулася радісна подія –  в якості цінного подарунка шкільній родині було вручено нового шкільного автобуса. Про це йдеться на сайті Уманської РДА.

Для його придбання виділено 1 млн 850 тис. грн, що стало можливим завдяки співфінансуванню 50/50 районного бюджету (за рахунок субвенції сільських рад) з обласним. Купівлі транспортного засобу посприяв народний депутат України Антон Яценко. Автобусом будуть підвозитися учні з прилеглих сіл – Фурманки, Ропотухи, Шарино, Ятранівки, Рижавки та Городниці.

З привітальним словом до шкільного колективу звернувся голова Уманської РДА Євгеній Данченко. У своїй промові керівник зазначив, що придбання нового шкільного автобусу є важливим для здобуття учнями якісної освіти.

«Діти повинні із задоволенням ходити до школи. У них, як і вчителів, має бути можливість комфортно та безпечно доїхати на уроки та повернутися додому», – зазначив очільник району.

 

У 2017/2018 навчальному році в Ладижинській школі функціонувало 12 класів, навчалося 233 дітейУ 2018/2019 навчальному році в опорному навчальному закладі Ладижинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів освітнім процесом буде охоплено 29 першокласників,  для цього відкриється два класи (1-А та 1-Б).

На базі школи проходять  районні семінари-практикуми та майстер-класи. Кабінет інформатики  є одним із кращих у районі, створено шкільний сайт, який в 2011 році зайняв ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі освітніх сайтів, а в 2016 році зайняв ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Найкращий сайт ЗНЗ», оголошений Інтернет-порталом рейтингу освітніх закладів України. Наразі в навчальному закладі проводяться ремонтні роботи та облаштування нових класних кімнат.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: