В Умані дорожню розмітку нанесуть на півмільйона гривень

Byadministrator

В Умані дорожню розмітку нанесуть на півмільйона гривень

15 липня 2018 року розпочато нанесення розмітки вулично-дорожньої мережі міста Умані.

Про це інформує відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради.

У новій редакції титульного списоку об’єктів відділу ЖКГ, видатки для яких будуть проводитись у 2018 році, зазначається, що на послуги з нанесення та відновлення дорожньої розмітки виділено 500 тисяч гривень.

Через відкриті торги було обрано підрядника, який з 15 липня по 15 серпня нанесе розмітку доріг фарбою по всій дорожній мережі міста. Ним стало товариство з обмеженою відповідальністю “Дорактів” з Кропивницького, що спеціалізується на будівництві доріг, світлофорних об’єктів під ключ; ремонті дорожнього покриття; виготовленні та встановленні дорожніх знаків. Це ж саме товариство займалося нанесенням розмітки в 2017 році, здобувши схвальні відгуки містян.

Підрядником заплановано здійснити вузьку суцільну та переривчасту лінії на дороги, позначення місця зупинки транспортних засобів – стоп-лінія та місця, де водій зобов’язаний уступити дорогу, а також стрілки, які показують дозволені на перехресті напрямки руху, позначення нерегульованого пішохідного переходу («зебра») та нерегульованого пішохідного переходу у місцях з підвищеною вірогідністю виникнення дорожньо-транспортних пригод (білим та червоним кольорами), позначення пішохідних переходів, де рух регулюється світлофором, а також написи «СТОП» та «УВАГА ДІТИ».


Нанесення та відновлення дорожньої розмітки проводяться в нічний час. Це є загальноприйнята європейська практика, яка дозволяє мінімізувати незручності як для учасників дорожнього руху, так і для виконавців робіт. Також відсутність транспорту дозволяє якісно висохнути фарбі.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: