Уманським учасникам АТО та учасникам Революції Гідності пропонують безкоштовно пройти психологічну реабілітацію в санаторії

Byadministrator

Уманським учасникам АТО та учасникам Революції Гідності пропонують безкоштовно пройти психологічну реабілітацію в санаторії

Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради здійснює заходи щодо направлення на психологічну реабілітацію учасників бойових дій (АТО) та учасників Революції Гідності за рахунок коштів державного бюджету.

До суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації включено ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» та ПрАТ «Санаторій «Мошногір’я».

 

Санаторії мають багаторічний досвід надання лікувальних послуг за різними напрямками санаторно-курортного лікування, штат закладів це також кваліфікований медичний персонал із досвідом оздоровлення різних категорій населення, в тому числі і учасників бойових дій АТО.

В разі потреби, до надання послуг із психологічної реабілітації, залучаються інші спеціалісти, зокрема соціальні педагоги, логопеди, психотерапевти, юрисконсульти. Рабілітолог та організатори культурно-дозвіллєвої діяльності працюють в штаті санаторіях, та мають відповідний фаховий рівень, що підтверджується дипламами про освіту державного зразка.

 

Санаторії визначають види послуг із психологічної реабілітації з урахуванням індивідуальних потреб отримувача послуг, визначених за результатами психологічної діагностики, проведеної фахівцем або фахівцями, в разі потреби.

Психологічна діагностика проводиться у відповідності до стандарту та протоколів її проведення, що затверджуються Міністерством соціальної політики України.

 

За інформацією звертайтеся в управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради: вул. Садова, 9/5, каб. № 6, тел. 3 45 65, 067 760 85 74

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: