Команда учасників АТО з Уманщини провела в Паланці свій перший матч

Byadministrator

Команда учасників АТО з Уманщини провела в Паланці свій перший матч

27 червня у Паланці на стадіоні люб’язно наданому і підготовленому УТК перший в своїй історії матч провела команда Уманщини учасників АТО. Поєдинок пройшов в рамках Ліги учасників АТО (проводиться Федерацієї футболу учасників АТО в шести підгрупах-дивізіонах, в яких команди розподілені за територіальним принципом – наші потрапили до «Центру»). Про це на сайті Футбол Уманщини повідомляє Ігор Соболенко.

В гості завітав колектив «Поділля-НГУ» з Вінниці. Суперник вже має чималий досвід і успіхи. Достатньо сказати, що саме ця вінницька команда була срібним призером попереднього турніру. Ось і вчора перемогу здобуло «Поділля-НГУ». 3:0. Але то не є приводом посипати голову нашим гравцям-ветеранам АТО. Адже від створення колективу в нас минуло лічені дні. Попереду ще чимало матчів! І за бажаної і такої потрібної підтримки (а команді потрібна допомога з транспортом на виїзд) небайдужих бізнесменів, меценатів наші ветерани АТО ще здобудуть свої перемоги на футбольних полях а у команди не буде проблем, які виникали подекуди при організації поєдинку!

«УМАНЬ-АТО» – «Поділля-НГУ» (Вінниця) 0:3 (0:2)
27 червня. Паланка. 18-00.
Арбітри: О.Трифонов, Р.Ястремський, О.Давиденко.
«Умань-АТО»: Посторонко Микола, Гурзан Владислав, Барановський Владислав, Карплюк Дмитро, Носовський Ярослав, Зозуля Петро, Кузьменко Антон, Садовий Андрій, Сидун Олександр, Кондратюк Андрій, Звариченко Євген. На заміну виходили: Баранік Костянтин, Мельник Павло, Скрипак Дмитро, Алтунін Роман, Головко Ігор, Бондар Михайло.
Голи: Бабак Павло (22), Медвецький Вадим (30), Петренко Максим (52)

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: