Уманський міський голова зустрівся з медалістами закладів загальної середньої освіти

Byadministrator

Уманський міський голова зустрівся з медалістами закладів загальної середньої освіти

22 червня 2018 року в Уманській міській раді відбулася зустріч міського голови із медалістами закладів загальної середньої освіти міста. На урочистому заході були присутні представники міської влади, відділу освіти Уманської міської ради, адміністрації закладів загальної середньої освіти, випускники – медалісти та їх батьки. Про це йдеться на сайті відділу освіти.

Цьогоріч серед 43 претендентів на нагородження золотими та срібними медалями 18 випускників за високі досягнення у навчанні отримали золоті медалі та 14 учнів за досягнення у навчанні – срібні медалі.

У своєму виступі міський голова Олександр Цебрій з надзвичайною приємністю привітав ученицю НВК – міської гімназії Зозулю Ірину Вячеславівну, яка здобула найвищий результат з математики-200 балів. Очільник міста подякував медалістам за сумлінність, старанність, працелюбність, наполегливість, активну життєву позицію, побажав здійснення мрій, успішного вступу до вузів, завжди упевнено йти до поставленої мети. Також Олександр Володимирович вручив подяки батькам медалістів за піклування, підтримку та зразкове виконання батьківського обов’язку.

1

1

1

1

На добру згадку про зустріч медалісти разом з міським головою зробили спільну фотографію. По завершенню зустрічі батьки подякували міській владі за увагу і турботу про дітей, а випускники зазначили, що не забудуть про рідне місто і у майбутньому працюватимуть для його розвитку та слави.

1

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: