Уманський колектив “Our Atlaantic” – новий подих сучасної музичної індустрії

Byadministrator

Уманський колектив “Our Atlaantic” – новий подих сучасної музичної індустрії

“Our Atlaantic” – музичний колектив з Умані, що не так давно прославився завдяки здобутій першості у битві-конкурсі між молодими виконавцями під назвою KOZA MUSIC BATTLE, що проходив у Тернополі. В якості призу організатори подарували переможцям можливість виступити на фестивалі «Файне Місто», де на одній сцені зустрічаються зірки світового рівня. 

Бойз-бенд було створено лише рік тому, але хлопці з першого виходу на велику сцену гучно заявили про себе, і слід віддати їм належне: “Our Atlaantic” таки створює якісну музику. На конкурсі вони представили себе як інді-поп колектив.

Днями в Умані відбудеться концерт до Дня молоді. Серед заявлених учасників є і колектив “Our Atlaantic”. Так як у місті музиканти ще недуже відомі, ми вирішили зустрітися і поспілкуватися з ними на тему творчості, планів на найближче майбутнє, аби познайомити слухача з амбітним молодіжним колективом.

Віктор, Дмитро і Влад – уманські студенти. Саме навчання в одному місті познайомило цих творчих людей між собою. Англомовні тексти створює Дмитро, а от решту роботи: написання музики, оформлення композиції в одне ціле, – хлопці творять разом. Віктор – вокаліст і клавішник, Влад грає на ударних інструментах, а Дмитро – басист. Варто зауважити, що в колективі немає фронтмена.

 

– Інді-поп – це доволі спокійна і легка музика. Чому ви обрали саме такий стиль?

– Нам здається, що стиль не обирають. Музика сама так лягає. Ми написали кілька пісень, опрацювали матеріал і ми зрозуміли, що працюватимемо саме в цьому жанрі.

– А чи не з’являлося бажання спробувати себе в іншому стилі?

– Ми маємо різностильові доробки. Інді-поп у нас в прерогативі. Взагалі англомовний термін «indie» походить від англіського слова independent (незалежний) і включає в себе різні підстилі, тому творити музику ми можемо не обмежуючи себе якимись рамками.

– З чого почалося формування вашого колективу?

– В Умані на території одного з місцевих парків був організований невеличкий вуличний концерт. Там ми вперше змогли зіграти разом. Той виступ дав нам натхнення, щоб працювати і надалі в колективі.

– А з чого пішла така назва – “Our Atlaantic”?

– Насправді рішення було спонтанним. Нас як колектив вперше запросили виступити в місцевому антикафе, і треба було терміново вирішити, як представитися. Одна з наших подруг запропонувала саме цю назву, а ми й довго не вагалися.

– Як відбувається створення нового музичного доробку?

– У нас немає такого поняття, що кожен відповідає конкретно за якусь частку роботи. Хтось може запропонувати мотив, на який потрібно накласти текст, і тоді слід обов’язково попрацювати разом. Або ж хтось підкидає кілька цікавих ідей, гармонічних структур, і вже тоді ми починаємо проектувати щось одне.

– А чи є у вашому колективі конкуренція?

– Ні, конкуренції між нами як такої немає. Взагалі якщо ти знаходиш друга, партнера, з яким тобі цікаво займатися спільною справою, тоді він просто кидає тобі виклик (в хорошому сенсі цього слова) і ти починаєш більше працювати й сам збагачуєшся.

– До того ж ще ми не настільки знамениті і багаті, щоб вже виникала конкуренція.

– Де відбуваються ваші репетиції?

– На базі педагогічного коледжу існує репитиційна база, ми маємо можливість її відвідувати. І в Умані це чи не єдине місце, де є відповідна апаратура і можна займатися улюбленою справою.

– Ви вже встигли зібрати свою цільову аудиторію, прихильників творчості?

– Так, ми вже маємо прихильників своєї творчості, але вони розкидані по всій країні. Трохи є таких й в Умані. Вся проблема в тому, що ми не маємо великої кількості студійних записів. І коли нас запитують, де ж можна послухати нашу музику, а відповідь одна – поки нема де.

– Давайте згадаємо про поїздку в Тернопіль на битву-конкурс KOZA MUSIC BATTLE. Що ви для себе з того взяли?

– Для нас це зерно якогось розвитку. Люди, які не слухали до конкурсу музику як у нас, то скажемо так: їм зайшло. Нам вдалося примусити слухача переосмислити свої музичні вподобання. Тому для нас звісно це був дуже цікавий досвід.

– Ця перемога означає, що в Україні є аудиторія, яка готова слухати таку музику.

– На вашу думку, як вам вдалося обіграти інші заявлені в участі у конкурсі колективи?

– Там були різножанрові колективи. Конкретно нас ставили завжди з полярними стилями, які порівнювати слід окремо. Але ми розуміємо, що у суддів було в пріоритеті оцінити якість, подачу матеріалу. Певно, саме в цьому ми виявилися кращими.

– Після перемоги у конкурсі “зіркова хвороба” проявилася у когось із колективу?

– Зовсім ні. Зіркова хвороба – це ознака слабкості.

– Які у вас найближчі плани на майбутнє?

– Перше і головне завдання – це підготуватися до виступу в Тернополі. Також ми будемо виступати 23 червня на День молоді в Умані, ще нас можна буде почути 7 липня в Білій Церкві. Крім того, ми хочемо дописати ще 3 композиції.

 

Нині хлопці працюють над 9 треком, у записі вони мають 40 хвилин якісної музики і повністю готові представити себе слухачеві. Єдина проблема на сьогоднішній день – це знайти спонсора, який би згодився допомогти їм реалізуватися.

Насправді колектив “Our Atlaantic” – це дзеркало, що відображає сучасні реалії, в яких доводиться існувати творчій молоді. Маючи певну внутрішню філософію і спільні погляди на прекрасне, вони самі мусять шукати собі місце, де б можна було просто попрацювати, вони не мають можливості часто виходити до публіки, бо банально нікуди, вони самі шукають спонсорів, бо без належного фінансування не вдасться втілити жодного проекту, яким би він перспективним не був. І таких колективів по всій країні безліч.

Але ми віримо, що “Our Atlaantic” все-таки зазвучать у всеукраїнських масштабах, адже учасники колективу Дмитро, Влад та Віктор мають невичерпний творчий потенціал, жагу до визнання і не бояться експериментів. У них неодмінно складеться успішна кар’єра. А поки пропонуємо прослухати доступні аудіозаписи і розчинитися в легких мотивах приємної музики.

 

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: