“Ну піди в кабінеті у себе закрийся, нажрися і порть воздух” – скандал за участю депутата Олега Баштана висміяв відомий відеоблогер (відео 18+)

Byadministrator

“Ну піди в кабінеті у себе закрийся, нажрися і порть воздух” – скандал за участю депутата Олега Баштана висміяв відомий відеоблогер (відео 18+)

Відомий відеоблогер та «народний політик» Петро Бампер на своєму Ютуб-каналі «BAMPER TV» висловив власну думку щодо депутатської п’яної бійки у Христинівці, фігурантом якої став депутат Черкаської ОДА Олег Баштан.

Мова про Христинівку йде на 4:30 хвилині відеоогляду.

“От кончєні! Ну піди в кабінеті у себе закрийся, нажрися і порть воздух. А дітям на шо празник портить?” – у звичному для цього персонажу стилі висловився блогер.

Нагадаємо, 8 червня по завершенню дитячого свята у центрі Христинівки сталася бійка. Причиною масового побоїща було зауваження перехожих депутатам щодо розпивання спиртних напоїв у громадському місці.

На відео з місця події, що згодом було оприлюднено, фігурують голова Христинівської районної ради Анатолій Бордун, депутати районної ради Віталій Паламарчук і Віталій Пономаренкодепутат міської ради Євгеній Кулібаба. Також серед порушників порядку був депутат Черкаської ОДА Олег Баштан. Особливо в цій історії відзначилася його цивільна дружина Олена Шевчук.

В результаті конфлікту особи, що зробили зауваження депутатам, опинилися на лікарняному ліжку. Жінка досі перебуває у стані середньої тяжкості. Нині її перевели на лікування до столиці.

Тим часом депутат Олег Баштан стверджує, що насправді постраждала сторона – це він та його дружина. Адже бійка була спровокованою і завчасно спланованою. В лікарні з подвійним переломом щелепи перебуває і його дружина, але жодних конкретних фактів на підтвердження цих слів немає.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: