Оскандалений депутат Олег Баштан намагається «відмазатися» за допомогою своєї громадянської дружини (відео)

Byadministrator

Оскандалений депутат Олег Баштан намагається «відмазатися» за допомогою своєї громадянської дружини (відео)

Громадянська дружина Олега Баштана пані Шевчук заявила, що під час сутички в христинівському парку саме вона стала постраждалою стороною, а вся та неприємна ситуація — спланована підстава, пише http://umannews.in.ua.

Більше того, згодом вона заявила про нібито зламану щелепу, що підтверджено документально.

Але відео, зняте у приймальному відділенні Христинівської ЦРЛ вже після події, руйнує продуману теорію про зламану щелепу: пані Шевчук почувається добре, не має жодних дефектів мови чи будь-яких інших помітних ознак побиття: зуби на місці, крові немає, набряків теж. Можливо, саме тепер слід втрутитися правоохоронним органам, провести судово-медичну експертизу і таки довести протилежне?

 

Жінка, як і в Христинівці, кидається на оператора, намагаючись видерти мобільний телефон і не бажає йти на діалог.

Варто зауважити, що пані Шевчук на момент перебування в стінах медичного закладу була в стані алкогольного сп’яніння, що підтверджує відповідно проведена процедура.

Нагадаємо, 8 червня близько 20:30 у центрі Христинівки відпочивала політична «еліта», де був присутній депутат Черкаської обласної ради, член депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка Олег Баштан.

Через зауваження щодо розпиття алкогольних напоїв у громадському місці п’яна компанія розпочала бійку, і на відео видно, що саме пані Шевчук чи не найнахабніше поводиться і кидається на постраждалу.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: