Уманські учасники АТО досі не оформили право власності на отримані земельні ділянки (відео)

Byadministrator

Уманські учасники АТО досі не оформили право власності на отримані земельні ділянки (відео)

7 червня в залі засідань виконавчого комітету Уманської міської ради під головуванням секретаря міської ради Кирилюк Людмили відбулася зустріч представників відділу архітектури і містобудування, земельного відділу, представників приватних організацій, що займаються питаннями у сфері землевпорядкування, а саме ПП “Геоплан” та СП “ТОВ “Фавор”, а також учасників АТО. Ініціатором зустрічі виступив Аксамітний Костянтин, керівник ГО “Уманська міськрайонна спілка учасників АТО”.

Причиною для зустрічі стали проблеми в оформленні документації на земельні ділянки. Рік тому в Умані для розбудови мікрорайону “Заводський” було виділено 291 земельну ділянку. Методом жеребкування наділи розприділили між учасниками АТО. Проте вони досі не можуть оформити приватну власність належним чином.

Нині розробкою документації на створення мікрорайону займається два товариства. Так представник ПП “Геоплан” Кузуб Володимир зазначив, що частина земельних ділянок потрапляє під санітарну зону кладовища. Керівник СП “ТОВ “Фавор” Шпанко Федір повідомив, що після проведення обстеження мікрорайону було встановлено, що на частині земельних ділянок проходять інженерні комунікації: високовольтна лінія електропередач, а також комунікації водоканалу і газового господарства. Погодження  було надано в міську раду, в січні було повідомлено про те, що на частині ділянок проходять відповідні комунікації і встановлені охоронні зони, тому розпочинати будівництво там не можна. Про виявлені проблеми було проінформовано місцевих посадовців, але в усному порядку.

Представники місцевої влади заперечили той факт, що вони повідомленні про виявлені порушення. Адже жодного письмового звернення фірми не надавали.

Врешті було вирішено об’єднати всі зусилля у роботі над створенням мікрорайону та ліквідації усіх виявлених порушень. Але жодних термінів виконання всіх зобов’язань названо не було.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: