Екскурсія дітей із прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу до Уманського краєзнавчого музею

Byadministrator

Екскурсія дітей із прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу до Уманського краєзнавчого музею

Цей день став символом дитячої щирої радості та надії на краще майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій та сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали всі умови для всебічного та гармонійного розвитку.

Тому, вже доброю традицією для працівників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді стало організовувати святкові заходи для дітей із категорійних сімей та вітати їх із Днем захисту дітей.

30 травня 2018 року, напередодні відзначення Дня захисту дітей,  за сприяння центру відбулась пізнавальна екскурсія дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих  будинках сімейного типу району до Уманського краєзнавчого  музею.

В ході екскурсії діти мали можливість почути цікаву розповідь екскурсовода про історію Уманщини з найдавніших часів до сьогодення; ознайомитися із природою Черкаського краю, археологією Уманщини, часами Козаччини, Коліївщини; відвідати виставку старовинних речей; ознайомитись з етнографічною експозицією – відтвореним інтер’єром традиційної хати.

По завершенню екскурсії директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Гущина привітала дітей із завершенням навчального року та Днем захисту дітей, побажала їм міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул та на згадку про гарно проведений захід вручила дітям подарунки у вигляді канцелярського приладдя.

За інформацією Уманського районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: