В Умані відбудеться Всеукраїнський велодень-2018

Byadministrator

В Умані відбудеться Всеукраїнський велодень-2018

Всеукраїнський велодень – наймасовіша велоподія, яка об’єднує десятки, якщо не сотні тисяч велосипедистів по всій Україні. Саме в цей день усі, без винятку, велолюбителі збираються у великі велоколони та проїжджають центральними вулицями своїх міст, показуючи таким чином, що велорух по всій країні набирає все більших обертів і наше місто вже давно не є винятком.

У неділю, 27 травня, громадська організація «ВелоУмань» за підтримки відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міськради проводить традиційний масовий велозахід, котрий щороку збирає сотні прихильників здорового і активного способу життя. Про це йдеться на сайті міськради.

Учасники Велодня о 10:00 год. зберуться у велоколону, після чого проїдуть вулицями міста.

Маршрут: від площі Перемоги (меморіальний комплекс танкістам) вулицями Київська, Тищика, Європейська, Горького, Грушевського, Слонського Анатолія, Кизила Андрія до Центрального стадіону.

Вже по традиції буде організовано для веломалечі дитячі велоперегони “Маленькі чемпіони”. На дорослих чекають цікаві розважальні конкурси та подарунки від спонсорів.

Запрошуємо до участі усіх бажаючих.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: