В Умані грошовими преміями нагородили талановиту учнівську молодь

Byadministrator

В Умані грошовими преміями нагородили талановиту учнівську молодь

16 травня у міському Будинку культури відбулось традиційне свято талановитої учнівської молоді «Золотий Олімп». Вчителі, ветерани педагогічної праці, науковці, батьки, запрошені вітали переможців обласних, всеукраїнських олімпіадах, конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт Малої академії наук, всеукраїнських конкурсах, спортивних змаганнях.

З привітальним словом виступили начальник відділу освіти Мельник Оксана Іванівна та міський голова Олександр Цебрій.

«Беручи участь у різних конкурсах, турнірах, олімпіадах, наші учні показали відмінні знання, довели, що вміють іти до поставленої мети та перемагати. І як результат наполегливості та цілеспрямованості – кожен із них ще у юному віці підкорив уже свою маленьку вершину, прославивши нашу рідну Умань». – додав очільник міста.

Загалом 61 учень став переможцем олімпіад та конкурсів. З них 7 учнів – переможці у 9 конкурсах, це Мамбик Антоніна, Тупчій Софія, Нагорний Богдан, Смілянець В’ячеслав, Якименко Євген, Концеба Анна, Романенко Сергій. Крім того, учениці Концеба Анна та Шлапак Інна за особливі досягнення у навчанні отримують області стипендії. 63 учні працювали над завданнями Малої академії наук, із них 20 стали переможцями.

Із 3737 гуртківців різних шкільних та позашкільних навчальних закладів 77 представлено до нагороди.

Крім того, Умань – спортивне місто, і 43 учні отримали дипломи саме за спортивні досягнення.

Кожен учень, що став кращим у боротьбі за першість, отримав грошову винагороду. Всього до нагороди було представлено 181 учня. Кошти для вручення було виділено з міського бюджету на загальну суму понад 80 тисяч гривень.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: