У Берестівці розбудова спортивного комплексу знаходиться на завершальному етапі

Byadministrator

У Берестівці розбудова спортивного комплексу знаходиться на завершальному етапі

В селі Берестівець, що на Уманщині, швидкими темпами продовжується розбудова сучасного спорткомплексу. Нещодавно ми повідомляли, що до ювілею жіночої футбольної команди “Ятрань-Берестівець”, добре відомої в Україні, директор ТОВ “Берестівець” Василь Чекаленко пообіцяв забезпечити гравців власним стадіоном для тренувань та змагань, а також створити всі належні умови для комфортного перебування у спортивному залі, що знаходиться в приміщенні будинку культури.

 

І от лише за місяць всі внутрішні ремонтні роботи підходять до завершального етапу: у спортсменів з’явилися сучасні роздягальні, клас для теоретичного опрацювання матеріалу, зручний санвузол, теплі душові кімнати.

Крім того, всі охочі можуть займатися спортом у тренажерному залі. Відвідувачі мають можливість обрати будь-який тренажер, адже вибір їм представлено чималий.

Незабаром з’явиться і великий зручний стадіон, на якому гравці футбольної команди проводитимуть тренування та зустрічатимуть суперників.

Пропаганда здорового способу життя в пріоритеті у керівництва села, тому для дітей і дорослих створюються найкращі умови, щоб в подальшому Україна мала сильну, загартовану націю.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: