Паланська сільська ОТГ розпочала програму благоустрою населених пунктів

Byadministrator

Паланська сільська ОТГ розпочала програму благоустрою населених пунктів

Ямковим ремонтом доріг розпочалася програма благоустрою Паланської сільської ОТГ. Активне наведення порядку доводить, що територіальна громада має бюджет та спроможність для розвитку сіл району.

Як повідомляє Паланський сільський голова ОТГ Петро Кучеренко, програма з благоустрою включає не лише ремонт доріг, а й загальне наведення порядку: прибирання, розчистка, побілка територій. Відповідні заплановані роботи розпочали з Берестівця, на черзі Кочубіївка, Городецьке, Паланка, Кочержинці, Громи, Томашівка, Максимівка. Всі роботи виконуються за затвердженим графіком і відповідно до плану. Головне завдання, яке поставили перед собою посадовці, – ремонт виконати якісно і в повному обсязі.

Цьогоріч в бюджеті громади закладено 2 млн гривень на облаштування дорожнього покриття, але якщо цих грошей не вистачить на всі села, посадовці готові виділили необхідну суму, якої не вистачатиме.

“Люди мають зрозуміти: якщо староста на своєму місці – такий буде і населений пункт в плані ремонту, благоустрою та інших аспектів.” – наголошує Петро Кучеренко.

Директор ТОВ “Берестівець” Василь Чекаленко розповів, що досвід проведення весняного ремонту доріг місцевих громад перейнято у Польщі та Естонії. Відповідно, керівник ставить собі за мету досягти такого рівня обслуговування дорожнього покриття, який не буде поступатися в якості закордонним колегам.

“В планах на майбутнє мати власний асфальтний завод, і щороку потрохи в кожному населеному пункті робити свіже асфальтне покриття” – додав Василь Чекаленко.

Всі ремонтні роботи планують завершити до літа.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: