Жіноча футбольна команда “Ятрань-Берестівець” отримає новий сучасний стадіон для тренувань (відео)

Byadministrator

Жіноча футбольна команда “Ятрань-Берестівець” отримає новий сучасний стадіон для тренувань (відео)

В селі Берестівець, що на Уманщині, швидкими темпами продовжується будівництво сучасного стадіону. Такий подарунок готується на 10-річний ювілей жіночої футбольної команди “Ятрань-Берестівець”, добре відомої в Україні, зокрема і у Вищій Лізі. Президент клубу, директор ТОВ “Берестівець” Василь Чекаленко пообіцяв забезпечити гравців власним стадіоном для тренувань та змагань.

Головний тренер Володимир Пею зазначив, що футболістки мають цілий ряд призових відзнак та нагород, привезених з різних змагань. Крім того, жіноча команда вже третій рік посідає четверте місце у Чемпіонаті України серед команд Вищої ліги. В цьому сезоні вони боротимуться за бронзові медалі Чемпіонату України.

Команда “Ятрань-Берестівець” вийшла до чвертьфіналу Кубка України. У складі команди є гравці, що входять до молодіжної збірної України.

“Протягом довгих років у команду вкладено багато праці і коштів, аби вона прославляла Уманський район на теренах нашої держави. Поки ми тренуємося на городецькому та родниківському футбольному полі. Але команда буде мати свій стадіон, свою базу. Зараз за сучасними технологіями іде будівництво роздягалень з підігрівом підлоги, душовими, з навчальним обладнанням – усім тим, що відповідає команді Вищої ліги. ” – додає тренер.

Завдяки популяризації здорового способу життя можна залучати молодь до занять спортом та оздоровити націю.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: