Театральне закулісся: як черкаські актори будуть “купляти” уманського глядача

Byadministrator

Театральне закулісся: як черкаські актори будуть “купляти” уманського глядача

24 квітня до Умані завітають театрали з Черкас. Для них це хвилююча подія, нервують навіть найдосвідченіші актори, адже ніхто не знає з упевненістю, як уманські глядачі зустрінуть гостей, чи сподобається їм презентація? Публіка в кожному місті різна, але завжди вона бажає лише одного: повної віддачі, щоб разом з акторами переживати почуття героя, разом з ним сміятися, веселитися, разом з ним і сумувати.

Проте вихованці обласного драмтеатру вирішили підкорити культурну Умань не лише власними неперевершеними акторськими здібностями, а й готуються заговорити зі сцени на тему, яку зазвичай прийнято замовчувати. Чоловіки відверто говоритимуть про “дорослі” проблеми, на одній сцені зберуться харизматичні та сором’язливі мужчини, різного соціального статусу та манер виховання – як то буває у житті, тому глядачам неодмінно буде що взяти для себе.

Окрім черкаського театру, “Тестостерон” ставили лише на тернопільській сцені. Варто зауважити, що вистава викликала двояке враження: частина глядачів у захваті вигукувала: “Давайте ще!”, і сприйняла виставу як щось нове, дещо дике, неформатне, заборонене, а отже – цікаве, оригінальне і дуже бажане на фоні класичних сценаріїв.

Більш консервативні глядачі не оцінили ідею поговорити “про це” зі сцени театру. На їх думку, храм Мельпомени – не місце жартам із двозначним смислом, їм вистава більше нагадує непристойний сучасний фільм, який не кожен захоче переглянути.

А як ви ставитеся до бажання митців змінити усталене ставлення до поняття про театр, внести щось нове, спірне? Зовсім скоро у нас випаде нагода на власні очі побачити, що ж такого провокативного нам готують гості з Черкас? 24 квітня о 18:30 у залі Уманського міського будинку культури дізнаємося напевно.

Квитки в продажу у касі МБК.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: