На Уманщині розпочато весняну призовну кампанію

Byadministrator

На Уманщині розпочато весняну призовну кампанію

Відповідно до наказу Міністра оборони України, на строкову військову службу до Збройних Сил України 10 квітня відправилися Юрій Дідура з Краснопілки, Олександр Фоміченко та Андрій Іщенко з Пугачівки, Сергій Пономар з Дмитрушок, Іван Трохимчук, Назарій Костюк та Максим Симоненко з Яроватки, Роман Скоропад з Бабанки.

Проводжати призовників у військовий комісаріат прийшли їхні рідні та близькі, а також, за традицією, священик української православної церкви.

Привітати молодих обранців зі вступом на військову службу прибув і голова райдержадміністрації Євгеній Данченко. Очільник Уманського району звернувся до строковиків з напутнім словом, побажав опанувати військову спеціальність і на радість батькам повернутися здоровими та змужнілими чоловіками.

Євгеній Михайлович виконав приємну місію – вручив призовникам годинники з українською символікою, які були придбані в рамках районної цільової програми „Призовна дільниця”, що спрямована на підняття престижу військової служби і передбачає проведення заохочення призовників із населених пунктів Уманщини.

За інформацією Уманського військового комісаріату, призовники проходитимуть військову службу спочатку в навчальних центрах, щоб отримати відповідні знання, а після цього будуть розподілені у військові частини постійної дислокації. І по закінченню служби вони матимуть змогу обрати військову професію чи вступити до військових навчальних закладів.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату

Уманської райдержадміністрації

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: