В Умані зафіксовано групове захворювання дітей з ознаками кишкової інфекції

Byadministrator

В Умані зафіксовано групове захворювання дітей з ознаками кишкової інфекції

За оперативними даними Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області зареєстровано групове захворювання з ознаками кишкової інфекції серед вихованців молодшої групи №3 дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №30 «Вишенька» у м. Умань. Впродовж 16-20.03.2018 до інфекційного відділення Уманської міської лікарні №3 та Уманської центральної районної лікарні було госпіталізовано 4 дітей з попереднім діагнозом: 3 дітей – гострий гастроентероколіт невстановленої етіології, 1 дитина – гострий гастроентероколіт ротавірусної етіології (методом експрес-тесту виділено антиген ротавірусу).

Фахівцями Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області організовано проведення санітарно-епідеміологічного обстеження дошкільного навчального закладу № 30, з відбором проб питної води, готових страв, гігієнічних змивів для проведення лабораторних досліджень.

В ході перевірки виявлено порушення санітарного законодавства, на адресу адміністрації закладу направлено припис щодо їх усунення. За пропозицією Держпродспоживслужби у закладі введено обмежувальні заходи та посилено дезінфекційний режим.

На даний час проведення комплексу санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів триває. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: