Сумне сьогодення уманських маршруток

Byadministrator

Сумне сьогодення уманських маршруток

Проблеми з громадським транспортом в Умані з’явилися не так давно. Перший дискомфорт містяни відчули кілька років тому після скорочення кількості автобусів на маршрутах. Це призвело до того, що пасажири довше чекають на свій автобус, збираються черги, і в час пік завжди доводиться їхати у переповненому транспорті. За такі послуги від минулого літа пасажири сплачують перевізникам по місту 4,5 грн.

І якщо з категорією ціна-якість ще якось можна миритися, то коли діло доходить до порушення прав, бажаючих залишатися осторонь стає менше. Так нещодавно власник марштурного автобусу №17 вирішив спростити систему оплати за проїзд, запропонувавши пасажирам кидати кошти в урну, приготувавши заздалегідь необхідну суму, адже решту видати буде нікому. Квиток видаватиме кондуктор. От тільки містяни, що часто користуються послугами цього перевізника, доводять, що жодного кондуктора як не було раніше, так і не з’явилося після зміни правил оплати за проїзд. І така ситуація спостерігається майже на кожному маршруті в Умані.

Не так давно містяни обговорювали ситуацію, коли в автобусі вкотре відмовилися перевозити особу, що за законом має право на пільговий проїзд.

Також не залишилося поза увагою грубе ставлення обслуговуючого персоналу. Після щоденних поїздок з “привітним” колективом школяр боявся заходити до маршрутки і був змушений чекати на наступну.

Та навіть такі буденні неприємності – це ніщо в порівнянні з небезпекою, на яку наражають уманські перевізники своїх пасажирів. Більшість автобусів знаходяться в жахливому технічному стані.

Саме з цієї причини в реєстрі Єдиної системи місцевих петицій з’явилася пропозиція петиція Про розірвання договору з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах з перевізником ТОВ “Круїз-Авто”. Її автор Андросов Сергій Миколайович обґрунтував свою пропозицію неналежним технічним станом автобусів, який видно і без технічної інспекції. Не пристосовністю до холодної пори року, у більшості автобусів не опалюється салон узимку, люки відкриваються на забір повітря, а не на витяжку та провітрювання. Систематичним порушенням водіями правил дорожнього руху, перевезення пасажирів, правил спілкування та поведінки у суспільстві, та недотриманням графіку руху автобусів.

За кілька днів петиція вже набрала 38 голосів із необхідних 200.

Переглянути петицію можна за посиланням http://e-dem.in.ua/uman/petition/view/16

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: