В Умані за першість змагалися юні пожежники

Byadministrator

В Умані за першість змагалися юні пожежники

В області розпочались районні етапи Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. Першими у гонитву за путівкою на обласний етап 12 та 14 березня включилися команди ДЮП міста Умань, а також Уманського та Монастирищенського районів. Про це йдеться на сайті Управління ДСНС України у Черкаській області.

Загалом про своє бажання творчо продемонструвати своє бачення проблем пожежної та техногенної безпеки на сцені заявили 26 команд.

Кожна з команд-учасниць мала на свій власний розсуд, у відповідності до Положення, цікаво, із оригінальною постановкою, під музику та з почуттям гумору, розповісти про головні правила безпеки, довести їх актуальність для кожного.

“Наші діти — кращі з кращих!, і їх безперервне бажання творити, вчити, розвиватися, знаходити для себе щось нове та розкриватися на повну — приносить ось такий позитивний результат та незабутні емоції. Який ми усі сьогодні побачили” – поділилася своїми враженнями від виступу команд з Уманьщини інженер з охорони праці відділу освіти Уманської міської ради — Алла Гейко.

“Досить приємно, що наші діти показали такий високий рівень підготовки, адже сучасну молодь не так легко зацікавити та залучити до участі у подібних заходах” – говорить начальник відділу освіти Монастирищенської райдержадміністрації Тетяна Ганжала.

Як відомо, кожне змагання передбачає визначення переможця. Тож спостерігаючи за тим, як команди-учасники приголомшували своїм артистизмом, оригінальністю, та згуртованістю, найбільш складне завдання випало на долю суддів, яким доводилось оцінювати ці виступи.

Так, в Уманському районі перемогу виборола команда «Блискавка» Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, в Монастирищенському районі – «Fire heart» Сатанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, а в місті Умань — команда “Багаття” загальноосвітньої школи №11.

Всі команди були нагородженні дипломами, а також отримали солодкі подарунки та путівки на обласний-зональний етап Всеукраїнського Фестивалю ДЮП, який для команд-переможець буде проходити 13 квітня в місті Тальне.

“Сьогодні був ще один день в історії Монастирищенського краю, і цей день запам’ятається багатьом, адже такі заходи, як Фестиваль Дружин юних пожежних — потрібно розвивати та поширювати серед молоді,” — наголошує начальник Монастирищенського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області полковник служби цивільного захисту Сергій Говрас.

Не стримуючи емоції після виступів команд, ділився враженнями начальник Уманського районного відділу полковник служби цивільного захисту Олександр Лебідь. “Сьогодні ми стали свідками яскравого шоу, коли вдалося і пожартувати, і повеселитись, і наголосити на головному: “Правила безпечні — для кожного в житті доречні”!, що є й девізом Фестивалю, і нашим щоденним покликанням,” – зауважив Олександр Миколайович.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: