Однорічному малюку з Уманщини терміново потрібна допомога

Byadministrator

Однорічному малюку з Уманщини терміново потрібна допомога

Однорічному малюку із Сушківки Уманського району потрібна допомога. З понеділка у дитини розпочинається вартісний курс лікування, на який у батьків немає коштів. На купівлю препаратів їм необхідно мати 32 тисячі гривень.

Немировський Віктор Андрійович 02.11.2016р.н. родом із Сушківки, що на Уманщині. Діагноз: Дифузна фібрилярнопротоплазматична астроцитома 9400(3) на рівні С2-С7.

 

Як розповідає родичка Віктора, спершу медики помітили, що у малюка в голові збирається рідина. Її витягували, але та збиралася знову, і через певний час лікарі діагностували пухлину в області шийних хребців. Утворення довелося видалити, на щастя, воно виявилося доброякісним, але якщо дитина не пройде курс хіміотерапії, є всі шанси, що хвороба буде прогресувати і перейде в онко.

Зараз Віктор знаходиться на лікуванні в м. Київ вже місяць часу. За цей період було зроблено 2 тяжкі операції, дитина знаходиться в реанімації. Через хірургічні втручання у хлопчика паралізувало правий бік, спазмована шия, через накладені шви він повністю лежачий, хоча не так давно малюк вже зробив свої перші кроки і брався бігати.

Всі фінансування, які мала родина, вже використані, тому рідні звертаються по допомогу до небайдужих. На 1 блок хіміотерапії потрібно 32000 грн. Такі суми просто нереально назбирати, якщо в понеділок не буде оплачено, лікування дитині не почнуть. Загалом дитині необхідно назбирати кошти на 9 таких блоків.

Дитина знаходиться в дуже тяжкому стані.
Карта приват банку 4149 4996 4377 4084 Немировська Світлана Володимирівна (мама)
+380984763811

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: