Уманська влада відреагувала на повідомлення про припинення «Газпромом» поставки газу

Byadministrator

Уманська влада відреагувала на повідомлення про припинення «Газпромом» поставки газу

02 березня міський голова Олександр Цебрій провів екстрене засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Питання на порядку денному – вирішення ситуації, що склалась по всій країні у зв’язку із припиненням «Газпромом» поставки газу НАК «Нафтогаз України». Про це йдеться офіційній сторінці виконавчого комітету у Фейсбук.

Ситуацію прокоментував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман: «Внаслідок дій «Газпрому» у ці дні Україна відчуватиме деякий брак газу. Щоб уникнути негативних наслідків цієї ситуації, на декілька днів введені заходи з обмеження споживання газу».


Реагуючи на Протокол засідання Кризового комітету при Міненерговугілля від 01.03.2018 р. та Протокол засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 02.03.2018 р., з метою забезпечення стабільної роботи теплогенеруючих підприємств та недопущення збоїв у забезпеченні природного газу споживачам комісією прийнято рішення:


1. Призупинити освітній процес у школах, які мають власні газові котельні: в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4, навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум», навчально-виховному комплексі «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» (в п’ятих, шостих, сьомих, восьмих класах) у період з 03.03.2018 року по 07.03.2018 року включно.
2. На період з 03 по 07 березня 2018 року рекомендувати припинення роботи вищих навчальних закладів.
3. Підприємствам, установам, організаціям, фізичним особам по можливості скоротити споживання природного газу на 10 % щодобово.
4. Дотримуватись температурного режиму в дошкільних, загальноосвітніх, вищих навчальних закладах та закладах охорони здоров’я в межах прийнятих санітарних норм.
5. Споживачам теплової енергії розрахуватись з боргами за спожиту теплову енергію або звернутися до КП «Уманьтеплокомуненерго» щодо реструктуризації боргу.
«Ситуація хоч і складна, але контрольована. Міські служби працюють у посиленому режимі і готові оперативно реагувати, якщо людям буде потрібна будь-яка допомога», – запевнив Олександр Цебрій.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: