Команда ФК “Уманьферммаш” припинила існування

Byadministrator

Команда ФК “Уманьферммаш” припинила існування

Вчора на зустрічі у керівництва ФК «Уманьферммаш» було озвучено остаточне рішення про припинення існування команди.

Про це йдеться на сайті Уманський футбол.

Це дійсно сумна новина для прихильників футболу нашого краю. Саме для всіх прихильників гри а не лише для симпатиків власне цієї команди.

ФК «Уманьферммаш» проіснував 7 років. Весь цей період машинобудівники були серед лідерів обласного футболу. Про що свідчить факт: «Уманьферммаш» лише двічі за 7 років опинився без нагород, не опускаючись нижче 4 місця. Тричі команда фінішувала другою і ще два рази третьою в чемпіонатах області.

В активі колективу кубок області 2011 року і ще один вихід до фіналу. Найближче до чемпіонського титулу команда була в 2015-му, програвши трішки землякам із ФК «УТК». А найсильнішою команда була в 2013-му. Перші три сезони в комплектуванні складу був явний акцент на місцевих гравців. Тоді і був пік популярності клубу в уманчан. В період же з 2014-го то кардинально змінилося і склад ферммашівців тасувався ледь не щороку за рахунок приїджих «легіонерів». Матчі із земляками, «УТК» і «Базисом» в останні роки стали окрасою сезону не лише на Уманщині а і взагалі в області.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: