В Уманській центральній районній лікарні відкрито скринінговий центр «Здоров’я жінки»

Byadministrator

В Уманській центральній районній лікарні відкрито скринінговий центр «Здоров’я жінки»

Значна подія для жителів Уманського та сусідніх районів – 19 лютого на базі Уманської центральної районної лікарні відкрито сучасний скринінговий центр «Здоров’я жінки». Стаціонарний цифровий мамографічний комплекс, стаціонарний УЗД-апарат та кольпоскоп з цифровою відеосистемою і програмним забезпеченням дозволять своєчасного виявляти передракові захворювання, передпухлини, початкові стадії раку. Це забезпечить ефективне та успішне лікування раку у жінок.

Про це повідомляє Уманська РДА.

 

Головний лікар Інна Добрянська продемонструвала запрошеним та гостям центр та розповіла про всі його можливості. Вона зазначила, що базовим принципом ефективної онкологічної допомоги у світі лишається виявлення онкологічних захворювань на ранніх стадіях. Відтепер жінкам не доведеться шукати різні кабінети в лікарні чи навіть відвідувати лікарні різного рівня, записуватися на дороговартісні обстеження у приватних лабораторіях, стояти у довгих чергах – в одному місці зосереджено все для діагностики жіночого здоров’я, а прийом здійснюватиметься за попереднім записом. Оперативну взаємодію всіх ланок галузі охорони здоров’я забезпечить інтернетний і телекомунікаційний зв’язок.

Даний проект реалізовується за рахунок співфінансування державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету у співвідношення 50/50 (з обласного бюджету виділено 950 тис. грн). Субвенції надали з Уманського, Христинівського, Жашківського, Тальнівського,  Монастирищенського районів та міста Умань.

Такі скринінгові центри, відповідно до обласної програми, запроваджені в п’яти регіонах області, в тому числі і в Уманському районі, який буде обслуговувати не лише жіноче населення Уманського району, але і міста Умань, Христинівського, Жашківського, Тальнівського, Маньківського та Монастирищенського районів та мати статус міжрайонного. Про це зазначив голови обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

 

 

 

 

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: