Умань може залишитися без води: цього разу надовго

Byadministrator

Умань може залишитися без води: цього разу надовго

Як повідомляє ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», без водопостачання та водовідведення можуть залишитися   приблизно 300 тис. осіб.

Понад 3 роки  вирують  пристрасті навколо комунального водоводу в Білій Церкві.  Причина – труба, яку витребовують київські бізнесмени ТОВ «Новація-1» у водоканалу. Дана мережа використовується з метою очищення питної води(використовується як футляр технологічної мережі для транспортування гіпохлориту натрію), яка подається на міста Біла Церква та  Умань.  Й належить вона громаді міста.

viber image5

17.02.2018 року стало відомо, що ТОВ “Новація-1″веде розкопки по вилученню трубопроводу в полі, поблизу села Глибічка.  На місце подій прибули директор ТОВ “БІЛОЦЕРКІВВОДА” Тетяна Бойко, мер міста Генадій Дикий та представники правоохоронних органів.  В полі виявлено екскаватор, але без власника.

В полі, де  проводяться земляні роботи, знаходяться високовольтні електричні мережі, пошкодження яких може призвести до повної зупинки водоочисних споруд міста, а це означає, що водопостачання та водовідведення може в будь- який момент припинитися.

До сьогодні, “БІЛОЦЕРКІВВОДА” використовувала даний трубопровід як футляр для технологічної мережі,що  транспортує розчин гіпохлориту натрію, який використовується у процесі очищення питної води.

На даний час розкопано й порізано на шматки майже 500 метрів сталевої труби діаметру 1400 мм. Частину  вже почали вивозити. Трубопровід порожній. Технологічні мережі, які знаходилися в середині трубопроводу, зникли.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: