Нарада з ОСББ, ЖБК з реалізації постанови КМУ № 951 та наказу Мінфіну № 1. ВІДЕО

Byadministrator

Нарада з ОСББ, ЖБК з реалізації постанови КМУ № 951 та наказу Мінфіну № 1. ВІДЕО

31 січня відбулася Нарада з ОСББ, ЖБКз реалізації постанови КМУ № 951 та наказу Мінфін № 1.

Плотнікова Любов Павлівна – заступник міського голови розповіла, що 26 січня відбулася нарада в Кабінеті міністрів України під керівництвом Геннадія Зубка –  Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. На цій нараді були враховані всі проблемні питання, які з’явилися з прийняттям чинності постанови Міністерства фінансів України і нормативного акту Кабінету міністрів України. На сьогодні змін до нормативно-правових актів немає.

Новосельцева Інна Юріївна – заступник начальника фінансового управління запевнила, що до 19 лютого вони повинні будуть опрацювати всі документи і направити їх на Департамент фінансів.
Кучер Галина Михайлівна – начальник управління праці донесла, що пропозиції, які були надані від людей із задоволенням підписав міський голова.
Довідка

Постанова  КМУ від 08.11.2017 № 951 про запровадження в Україні монетизації  субсидій на рівні підприємств-надавачів послуг з 2018 року, була  розроблена Мінфіном, обговорена з усіма зацікавленими сторонами та  підтримана українськими і міжнародними експертами.

Це  перший етап реформування системи розрахунків за субсидіями –  монетизація субсидій на рівні підприємств-надавачів послуг. Далі буде  здійснюватись підготовка системи до запровадження монетизації субсидій  на рівні домогосподарств.

Відповідний  наказ Мінфіну, який сьогодні набрав чинності, затверджує форми реєстрів  обсягів спожитих пільговою категорією населення пільг та субсидій на  оплату енергоносіїв та наданих житлово-комунальних послуг. Це означає,  що всі підприємства житлово-комунального господарства, для отримання  субвенції з держбюджету на надання пільг і житлових субсидій населенню,  уже мають можливість заповнювати ці реєстри.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: