Місто страждає від снігу та сміття через те, що ТОВ “КАСКАД-СІТІ” не має власної техніки. ВІДЕО

Byadministrator

Місто страждає від снігу та сміття через те, що ТОВ “КАСКАД-СІТІ” не має власної техніки. ВІДЕО

Нещодавно Умань вкрив сніг, товщина покриву якого 40-50 сантиметрів. Місто виявилося неготовим до цього. Рух транспорту був майже неможливим, та і пішоходи ледь пересувались містом. Наслідки негоди зобов`язалось ліквідувати ТОВ “КАСКАД-СІТІ”, яке виграло тендер надання послуг з прибирання снігу в Умані, що можна побачити на сайті Prozorro.

На відміну від своїх двох конкурентів у аукціоні, у ТОВ “КАСКАД-СІТІ” немає власної техніки, частина береться у оренду (1 одиниця), частина – у суборенду (5 одиниць), частині надаються послуги (3 одиниці).

Не розчищені вчасно дороги стали причиною того, що ТОВ ЕКОКЛІНЕР не змогло вивозити сміття. Це викликало логічну реакцію, а саме обурення мешканців міста.

Сокур Ігор Володимирович — директор ТОВ “ЕКОКЛІНЕР” запевняє, що постійно ведеться активна робота щодо вивезення сміття. Також він закликає людей взяти лопати та самим розчистити дороги до контейнерної площадки. Каже, що на сьогодні працює 5 автомобілів: 2 – по приватному секторі: 1- в районі БабКП, 1 на Новій Умані, 3 МАН – по місту. Але із десяти перевірених нами смітників, жоден не був прибраним.

Бачимо біля урн і викинуті новорічні ялинки, які вивозяться разом із звичайним сміттям тоді, коли в інших містах уже давно практикують використання зелених красунь як паливо для обігріву приміщень.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: